Aktualności

23 września - Konferencja "PPK blisko Ciebie"

Konferencja „PPK blisko Ciebie”

 

Wojewoda Wielkopolski Łukasz Mikołajczyk, PFR oraz PFR Portal PPK zapraszają na konferencję

„PPK blisko Ciebie”

dot. funkcjonowania i wdrożenia Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK),

która odbędzie się 23 września 2020r. w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim,

start o godz. 11:00

Celem cyklu konferencji wojewódzkich pod nazwą „PPK blisko Ciebie” jest wsparcie przedsiębiorców w procesie wdrażania Pracowniczych Planów Kapitałowych.

Szczególnie serdecznie zapraszani są reprezentanci firm (właściciele, kadra zarządzająca, przedstawiciele działów HR i finansowych), a także media oraz wszystkie osoby zainteresowane tematyką PPK.

Konferencja realizowana jest przez PFR oraz PFR Portal PPK we współpracy z Wojewodą Wielkopolskim. Spotkanie obejmuje prezentację najważniejszych założeń Ustawy o PPK, omówienie zasad wdrożenia programu, a także przedstawienie dotychczasowych doświadczeń pracodawców. W planie spotkania przewidziany jest czas na indywidulane konsultacje z Ekspertami Regionalnymi PPK oraz na sesję pytań i odpowiedzi.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak obowiązuje rejestracja. Program konferencji oraz formularz rejestracyjny dostępne są na specjalnie dedykowanej wydarzeniu stronie:

https://www.mojeppk.pl/szkolenia/konferencje-wojewodzkie-ppk.html

W celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2, konferencje będą prowadzone z zachowaniem wszelkich środków ostrożności i zasad bezpieczeństwa. Przed rejestracją na wydarzenie należy zapoznać się z zasadami uczestnictwa w szkoleniach stacjonarnych, które dostępne są TUTAJ

https://www.mojeppk.pl/pliki/repozytorium-plikow/materialy-do-pobrania/pdf/Wymogi-bezpieczenstwa.pdf

 

 

źródło: pfr portal (materiał nadesłany)   

;