Aktualności

Jak budować przewagę konkurencyjną tarnowskich przedsiębiorstw? - dowiedzieli się uczestnicy spotkania.

Przedsiębiorcy biorący udział w piątkowym spotkaniu biznesowym dowiedzieli się przede wszystkim jak pozyskać i praktycznie wykorzystać dofinansowanie na rozwój kapitału ludzkiego w firmie. Bardzo ważne okazało się także uświadomienie sobie najpilniejszej potrzeby rozwojowej u uczestników spotkania.  
Podsumowanie spotkania przez zespół LMI Polska.
Celem zorganizowanego przez nas Spotkania Biznesowego było zainspirowanie przedsiębiorców w zakresie rozwoju własnego i swoich pracowników. Dzięki aktywności i otwartości uczestników, udało nam się zebrać wiele twórczych opinii, będących z pewnością szansą na podjęcie nowych kroków w ich karierze i rozwoju firm.
Najcenniejsze idee według uczestników: Małe zmiany w nawykach – duże zmiany dla firmy; Rozwój własny kluczem do nowych możliwości dla firmy; Poprawa planowania i komunikacji  celów motorem rozwoju pracowników.
Przedsiębiorcy z dużym zainteresowaniem wysłuchali informacji o możliwościach zdobycia dofinansowania na procesy szkoleniowe i rozwojowe w firmie. Spotkaliśmy się w dobrym momencie, tuż przed dofinansowaniem, które pomoże wesprzeć, a nawet urzeczywistnić  plany rozwojowe tarnowskich MMŚ przedsiębiorstw.
Dziękujemy panu Wójtowi za słowo wstępne i udostepnienie wspaniałej bazy lokalowej, panu Krzysztofowi Zachwieji za inspirującą historię rozwoju jego firmy oraz wszystkim uczestnikom, za stworzenie bardzo twórczej i przyjaznej atmosfery. ”
Katarzyna Trawińska-Jakubiak, coach LMI oraz zespół LMI Polska

 

;