Aktualności

Szkolenie online "Zarządzanie finansami w mikro i małych firmach" od PFP - 21 maja

Zachęcamy do udziału w szkoleniu online realizowanym przez Polską Fundację Przedsiębiorczości. "Zarządzanie finansami w mikro i małych firmach - również w czasie kryzysu". jest jeszcze szansa rejestracji!  


Szkolenie te poświęcone jest przedstawieniu podstawowych zagadnień i sprawozdań finansowych, w celu świadomego i skutecznego zarządzania finansami w swojej firmie, również w trudnych czasach rynkowych. Zdobyta podczas szkolenia wiedza pozwoli na prawidłowe planowanie, wdrażanie, realizację oraz kontrolę finansów.

Szkolenie poprowadzi Piotr Sylwestrzak – przedsiębiorca, działający od ponad 20 lat, m.in. jako trener oraz doradca z wiedzy biznesowej i zagadnień prawnych, specjalista z zakresu przygotowania i tworzenia biznesplanów. Na podstawie elektronicznej listy obecności na szkoleniu, uczestnicy będą mogli wygenerować zaświadczenie o uczestnictwie w warsztatach.

Szkolenie odbędzie się 21 maja 2020 r. (czwartek) w godzinach od 9.00 do 12.15.

Warsztaty odbędą się przy użyciu platformy Zoom. Wymagania sprzętowe dla uczestników warsztatów to słuchawki z mikrofonem, kamera internetowa; zainstalowana platforma zoom.us oraz konto na platformie. Link do uczestnictwa w szkoleniu zostanie przesłany do zaakceptowanego uczestnika w osobnej wiadomości e-mail. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

W celu zapisania się na szkolenie, zapraszamy do rejestracji na stronie internetowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości (www.pfp.com.pl) TUTAJ: https://www.pfp.com.pl/szkolenia-i-doradztwo/zapisz-sie-na-szkolenie?course=1837.

Rejestracja na szkolenie jest możliwa tylko za pośrednictwem formularza. Liczba uczestników jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. 


źródło: Polska Fundacja Przedsiębiorczości 


;