Aktualności

Szkolenie "Wybrane zmiany podatkowe dla przedsiebiorców w 2020r."

Szanowni Państwo,


Tarnowskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości oraz Polska Fundacja Przedsiębiorczości jako instytucje wspierające rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw mają przyjemność zaprosić Państwa na szkolenie pt. “Wybrane zmiany podatkowe dla przedsiębiorców w 2020 roku”.

Celem szkolenia jest przedstawienie licznych bardzo istotnych zmian w przepisach podatkowych, wchodzących w życie w kilku etapach. Zmiany te w wielu obszarach dotyczą wszystkich podmiotów prowadzących działalność gospodarczą niezależnie od ich wielkości czy statusu w podatku VAT, wprowadzają zaostrzenie „dyscypliny” podczas dokonywania płatności zobowiązań i dokumentowania obrotu gospodarczego.

Szkolenie dedykowane jest w szczególności dla: przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą
na terenie gminy Tarnowo Podgórne; start-upów oraz mieszkańców gminy planujących otworzyć własny biznes.

         Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się, na czym polegają wprowadzone zmiany i jakie będą miały one skutki. Poznają między innymi obowiązki wynikające z wprowadzenia tzw. ”białej listy” i zasady występowania o Wiążącą Informację Stawkową. Uzyskają wiedzę w zakresie nowych obowiązków użytkowników kas fiskalnych i terminów przejścia na kasy on-line. Omówione zostaną również zmiany w przepisach dotyczących split paymentu wraz z dotkliwymi konsekwencjami ich nieprzestrzegania. Szkolenie będzie prowadzone w formie wykładu na podstawie prezentacji multimedialnej wzbogaconej o case study.

Szczegółowy harmonogram szkolenia dostępny jest w załączeniu. Podczas szkolenia uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe, a po szkoleniu możliwość pobrania zaświadczenia o uczestnictwie w formie pdf.

Szkolenie poprowadzi pani Beata Kuśmierek – praktyk, doświadczony doradca gospodarczy, trener
z obszarów podatkowych,
certyfikowany księgowy, przedsiębiorca - właścicielka firmy TAX DEAL certyfikowanej jednostki szkoleniowej SUS 2.0, wykładowczyni Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości posiadająca Europejski Certyfikat Kompetencji Biznesowych

Szkolenie odbędzie się 21 stycznia 2020r. (wtorek) w godzinach od 8.30 do 15.00 w Urzędzie Gminy Tarnowo Podgórne przy ul. Poznańskiej 94, w budynku C, sala 21 w Tarnowie Podgórnym.

 

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

W celu zapisania się na szkolenie, zapraszamy do rejestracji na stronie internetowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości (www.pfp.com.pl). Rejestracja na szkolenie jest możliwa tylko za pośrednictwem formularza. Tutaj: 


https://www.pfp.com.pl/szkolenia-i-doradztwo/aktualne-szkolenia/wielkopolskie

 

W razie pytań, prosimy o kontakt z panią Patrycją Pińkowską, tel.: 91-312-92-22, e-mail: p.pinkowska@pfp.com.pl. 

 

Serdecznie zapraszamy!

;