Spotkanie dot. Funduszy Unijnych dla MŚP

Na uruchomienie nowej puli funduszy europejskich w ramach polityki spójności wszyscy wielkopolscy przedsiębiorcy i samorządowcy czekali bardzo długo. To właśnie Funduszom Europejskim dla Wielkopolski na lata 2021-2027, tematyce skutecznego aplikowania o nie oraz preferencyjnym instrumentom wsparcia, oferowanym przez Wielkopolski Fundusz Rozwoju, poświęcona będzie pierwsza, powakacyjna konferencja z cyklu „Wielkopolska konkurencyjna. Możliwości rozwoju MŚP i JST.”

Na bezpłatną konferencję, która odbędzie się już 6 września br. o godz. 10:00 w Pałacu Jankowice przy ul. Ogrodowej 2 w Jankowicach serdecznie zapraszają: Tadeusz Czajka, Wójt Gminy Tarnowo Podgórne i Katarzyna Kierzek-Koperska, Wiceprezes Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju sp. z o. o. – Spółki Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

Aby wziąć udział w konferencji, wystarczy zarejestrować się poprzez dostępny na stronie Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju formularz Formularz zgłoszeniowy lub wysłać wiadomość ze zgłoszeniem na adres e-mail: promocja@wfr.org.pl.

W przypadku pytań prosimy o bezpośredni kontakt z Tarnowskim Centrum Wspierania Przedsiębiorczości pod numerem telefonu 61 8959 242 lub mailowo: kontakt@tarnowo-podgorne.pl

 

Agenda spotkania_Wielkopolska Konkurencyjna w Tarnowie Podgórnym (pdf, 727 kb)