O nas

Tarnowskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości (TCWP)

TCWP powstało jesienią 2016 roku, by wesprzeć lokalną przedsiębiorczość. Nasza oferta dedykowana jest wszystkim właścicielom mikro i małych przedsiębiorstw działających na terenie gminy Tarnowo Podgórne, osobom chcącym rozpocząć prowadzenie własnego biznesu jak również potencjalnym inwestorom chcącym zrealizować swoje plany biznesowe na terenie naszej gminy. Szeroka oferta konsultacji i szkoleń pozwoli sprawnie otworzyć działalność, wybrać odpowiednie źródło finansowania dla firmy i zdobyć klientów dzięki odpowiedniej komunikacji marki.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Poniżej udostępniamy Państwu informacje dot. przetwarzania danych osobowych osób korzystających z usług Tarnowskiego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości.

Klauzura informacyjna

Szanowna Pani, Szanowny Panie

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych określane jako „RODO”.

W związku z tym, zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 tego Rozporządzenia, chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

Jak się z nami skontaktować, żeby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych?

Napisz do naszego inspektora ochrony danych : iod@tarnowo-podgorne.pl

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym: strony internetowej, serwisu (Facebook), oferty szkoleniowej i doradczej oraz innych spotkań i eventów organizowanych w ramach Tarnowskiego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości ( dalej TCWP), a także innych funkcjonalności w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie internetowej.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych jest Gmina Tarnowo Podgórne reprezentowana przez Wójta, z siedzibą w Tarnowie Podgórny, ul. Poznańska 115, 62-080 Tarnowo Podgórne.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane, na podstawie Twojej zgody, aby:

  • dopasować treści strony i jej tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich potrzeb,
  • zapewnić Ci możliwość dostępu do bieżących informacji dot. wydarzeń które organizujemy z myślą o Tobie, takich jak: szkolenia, warsztaty, spotkania informacyjne,
  • bezpłatne doradztwo ekspertów, i inne eventy organizowane w ramach Tarnowskiego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości, oraz uczestnictwa w tych wydarzeniach,
  • dokonywać badań i analiz, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom.
  • Obsługujemy Twoje prośby, pytania i zgłoszenia przekazywane w szczególności poprzez formularze kontaktowe i formularze zgłoszeniowe dostępne na naszej stronie internetowej oraz mailowo i telefonicznie.

Na podstawie i tylko o ile udzielisz na to zgodę, przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu:

Zapisywania danych w plikach cookies oraz gromadzenia danych ze strony www.

Komu możemy przekazać dane?

Odbiorcą Twoich danych osobowych będą osoby upoważnione przez Administratora Twoich danych osobowych do przetwarzania danych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych oraz podmioty przetwarzające je na zlecenie Administratora, np. zewnętrzne firmy szkoleniowe, podwykonawcy wspierający nasze usługi względem Ciebie oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa– oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych lub zgłosić sprzeciw, posiadasz także prawo do przeniesienia swoich danych.

Czy musisz podać nam swoje dane osobowe?

Podanie przez Ciebie swoich danych osobowych jest dobrowolne, jednak stanowi warunek niezbędny do korzystania z usług Tarnowskiego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości. Danymi niezbędnymi, warunkującymi możliwość korzystania z naszych usług są: imię, nazwisko, adres mailowy oraz telefon kontaktowy. Podanie wszystkich innych danych jest dobrowolne i nie stanowi warunku niezbędnego do korzystania z usług TCWP.

Czy przekazujemy Twoje dane do państw spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego?

Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.

Czy przetwarzamy Twoje dane osobowe automatycznie (w tym poprzez profilowanie) w sposób wpływający na Twoje prawa?

Twoje dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

W jakich sytuacjach możesz się sprzeciwić wobec przetwarzania Twoich danych?

Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.

Jak długo przechowujemy Twoje dane osobowe?

Twoje dane osobowe przechowywane będą przez cały okres prowadzenia rekrutacji w ramach organizowanych w ramach TCWP szkoleń, warsztatów, spotkań informacyjnych i innych działań na rzecz wspierania lokalnej przedsiębiorczości, oraz do celów archiwalnych zgodnie z obowiązującym Jednolitym Rzeczowym Wykazem Akt.