Skuteczne techniki komunikacji-18-19.10.2022r.

Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu w ramach realizacji międzynarodowego projektu z Programu Erasmus+ zaprasza do udziału w praktycznych, bezpłatnych warsztatach :
SKUTECZNE TECHNIKI KOMUNIKACJI – TO KLUCZ DO SUKCESU Jak być dobrym mentorem i wzorem dla młodych pracowników?

Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków Programu Erasmus+

Projekt składa się z trzech etapów:
I. Etap – 2-dniowe szkolenie on-line – 18 – 19.10.2022r. w godz. 9.00- 16.30 (wykład, warsztaty).
II. Etap – Wdrażanie rozwiązań projektowych w firmach – indywidualne spotkania
III. Etap – 1-dniowe szkolenie podsumowujące efekty działań w firmach – do ustalenia ok. połowy listopada. W godz. 9.00 – 15.00 sala 22, Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu.

PROGRAM SZKOLENIOWY I. ETAPU:
Moduł 1 – Wprowadzenie,

Moduł 2 – Percepcja, Aktywne słuchanie, Zadawanie pytań,

Moduł 3 – Informacje zwrotne, modele coachingowe, różnorodność,

Moduł 4 – Komunikacja i zarządzanie konfliktami

Szkolenie skierowane jest do osób, które na co dzień pracują z młodocianymi pracownikami i młodymi osobami, przekazując im wiedzę, dzieląc się z nimi swoim doświadczeniem, ale też inspirując i zachęcając młodzież do podnoszenia kompetencji i kwalifikacji.

Szkolenie poprowadzą eksperci zajmujący się m.in. praktycznym doradztwem z zakresu: komunikacji, zarządzania oraz wprowadzania optymalnych strategii biznesowych: Magdalena Robaszkiewicz Consulting Coaching Business (CCB), Janetta Sałek Consulting Coaching Business (CCB).

Pierwszy etap szkolenia będzie prowadzony on-line na Platformie ZOOM. 3. Prowadzący nie wyrażają zgody na nagrywanie, kopiowanie, modyfikowanie i rozpowszechnianie treści przekazywanych w trakcie spotkania. Zgłoszenie zobowiązuje do udziału w 3 – etapowym projekcie, po którym uczestnik otrzyma certyfikat.

Rekrutacja do dnia 10.10.2022 r. poprzez formularz zgłoszeniowy. Liczba miejsc jest ograniczona do 16 uczestników. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Link do szkolenia zostanie podany w mailu w dniu 17.10.2022r.
Formularz zgłoszeniowy i zapytania prosimy przesyłać drogą mailową na adres: zgloszenia.szkolenia@irpoznan.com.pl . Kontakt telefoniczny pani Ewa Krupska, tel. 61 859 35 26.

 

Załączniki:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (pdf, 204 kb)

INFORMACJA O PROJEKCIE (pdf, 177 kb)

 

źródło: materiał nadesłany