Webinar live 24 czerwca

Pierwszy WEBINAR LIVE Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości jesienią 2020 dotyczył tego, czy pracodawcy potrafią delegować swoich pracowników do pracy zdalnej. Pierwszy sezon naszego programu zakończymy podobnym tematem, ale… w drugą stronę. Już w czwartek, w gronie ekspertów, dyskutować będziemy na temat tego czy pracownicy chcą wrócić do biur. Czy praca zdalna zostanie z nami na dłużej? Czy pracodawcy chcą wyrażać na nią zgodę poza czasem pandemii? Czy możliwe jest wprowadzanie w firmach pracy hybrydowej? O tym będziemy rozmawiać w czwartek na żywo w ostatnim programie przed przerwą wakacyjną.

Praca zdalna to luksus dla wybranych? Mogłoby się wydawać, że po czasie pandemii koronawirusa zostanie ona z nami na dłużej. Póki co jednak, wiele wskazuje na to, że pracodawcy nie dali się przekonać do tego, że „poza biurem” może być tak samo efektywnie jak w biurze. Według ostatnich statystyk już w czerwcu do biur powróciło ponad 70% pracowników delegowanych dotychczas do pracy zdalnej. Co ciekawe, pracodawcy często zgłaszają, że pracownicy wcale nie kwapią się do szybkich powrotów do pracy biurowej. Praca zdalna pozwala na inny rozkład obowiązków życiowych i większą elastyczność działania.

Podczas ostatniego przed przerwą wakacyjną WEBINARU LIVE Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości będziemy mówić o tym jak połączyć interesy pracodawców i pracowników w obliczu niechybnych zmian w systemie pracy zdalnej, ale poruszony zostanie także wątek pracy sezonowej oraz tego, jak powinno wyglądać wykonywanie obowiązków zawodowych przez pracowników w tak gorącym sezonie, jak obecne lato.

Gośćmi będą:
Marta Cichecka, LSJ HR Group
Anna Sudolska, Idea HR Group
Mec. Wojciech Chmurak, radca prawny

Zachęcamy do udziału, w czwartek (24.06.2021) o godzinie 11:00. Na żywo w mediach społecznościowych Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości oraz na portalu wSzczecinie.pl.