Nowe technologie IT w turystyce – szkolenia!

Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna poleca bezpłatne szkolenia online dedykowane osobom zatrudnionym w branży turystycznej.

Szkolenie w ramach projektu skierowane jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z całej Polski, z sektora turystycznego (PKD: N.79; I.55; I.56), a jego celem jest podniesienie kompetencji pracowników w zakresie rekomendowanym przez Radę ds. Kompetencji w sektorze Turystyki. Wykorzystanie w praktyce nabytych kompetencji sprzyjać będzie zwiększeniu zdolności adaptacyjnych przedsiębiorstw do zmieniających się warunków funkcjonowania branży turystycznej, wpłynie także na zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorstw.

Program szkolenia obejmuje 24 godziny (3 dni x 8 godzin) po których uczestnicy nabędą wiedzę, umiejętności oraz kompetencje społeczne.

Zakres tematyczny szkoleń:

1. Aktualne trendy w branży

2. Promocja w social media

3. Google Adwords

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie www. zawodowe.info.pl

Formularz zgłoszeniowy

Rekruterzy kontaktują się telefonicznie z każdą osobą, która spełnia warunki formalne udziału w szkoleniach. Szkolenia cieszą się dużą popularnością, dlatego organizator prosi o cierpliwość w oczekiwaniu na kontakt.

 

źródło: Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna (materiał nadesłany)