„Bezpieczeństwo i stabilność Twojego Biznesu”- spotkanie 5.12

Zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym: „Bezpieczeństwo i Stabilność Twojego Biznesu – Odkryj Sposoby na Pokonanie Trudności Finansowych”

5 grudnia 2023r., w godz. 10:00-12:30, w Urzędzie Gminy Tarnowo Podgórne, budynek C, sala 21.

Agenda

10:00 – 10:15 – wprowadzenie

10:15 – 10:45 – w jakiej rzeczywistości działają firmy? – omówienie najważniejszych ryzyk

10:45 – 11:30 – jakie możliwości prawno-finansowe mają firmy borykające się z trudnościami lub chcące uzyskać czas, spokój i bezpieczeństwo do prowadzenia biznesu ?

11:30 – 12:00 – jakie korzyści mogą uzyskać firmy ? – przykłady

12:00 – 12:30 – pytania i odpowiedzi

Wprowadzenie

Zadłużenie i brak płynności finansowej są wyzwaniami, z którymi wielu przedsiębiorców musi się obecnie mierzyć. Podczas spotkania omówione zostaną rozwiązania, o których przedsiębiorcy niestety niewiele wiedzą, a które w skuteczny sposób mogą pomóc im w bezpiecznym i spokojnym prowadzeniu biznesu.

W niepewnych ekonomicznie czasach odzyskanie kontroli nad finansami firmy i zabezpieczenie jej przyszłości jest szczególnie ważne bez względu na branżę i rodzaj prowadzonej działalności.

Dla kogo jest to spotkanie ?

Na spotkanie zapraszamy przedsiębiorców i przedstawicieli zarządów spółek bez względu na rodzaj prowadzonej działalności, branżę w jakiej działają oraz wielkość firmy.

A jeśli Twoja firma spełnia choćby jedno poniższe kryterium to koniecznie musisz być na spotkaniu:

  • Łączne zadłużenie firmy wynosi od 100 000 zł do kilkudziesięciu milionów (w przypadku Jednoosobowych Działalności Gospodarczych można uwzględnić także zadłużenia prywatne),
  • Przedsiębiorca pragnie zabezpieczyć majątek i finanse swojej firmy,
  • Firma boryka się z brakiem płynności finansowej oraz problemami z regulowaniem bieżących płatności,
  • Firma jest obecnie w trudnej sytuacji finansowej ale widzi perspektywę rozwoju i zależy jej na poprawie sytuacji finansowej. Firma chce kontynuować działalność,
  • Firma aktualnie radzi sobie dobrze i nie ma większy problemów, ale dostrzega nadchodzące zagrożenia i chce już teraz im przeciwdziałać oraz przygotować się na ewentualne trudności.

Kim jesteśmy?

Spotkanie poprowadzi Robert Mikołajczak dyrektor kancelarii prawnej Twój Prawnik 24 w Poznaniu. Kancelaria  specjalizuje się w doradztwie prawnym, podatkowym, finansowym i  biznesowym dla firm oraz oddłużaniem i restrukturyzacją. Z pasją i zaangażowaniem pomagamy przedsiębiorcom znaleźć wyjście z finansowych trudności, tworząc spersonalizowane strategie oddłużeniowe. Z dumą możemy pochwalić się ponad 1400 przypadkami zakończonymi sukcesem oraz zespołem ponad 80 specjalistów, którzy są gotowi, by pomóc odzyskać spokój i stabilność naszym klientom.