Spotkanie online 16.09 BONY NA CYFRYZACJĘ

16 września, o godzinie 10:00, odbędzie się webinarium pn. „Bony na cyfryzację. Zasady finansowania oraz wsparcie doradcze. Spotkanie z PARP oraz HUBEM INNOWACJI CYFROWYCH DIH4FUTURE”, które PPNT organizuje przy współpracy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wystarczy dokonać rejestracji poprzez formularz.

Formularz zgłoszeniowy

Przedstawione zostaną szczegóły dotyczące konkursu „Bony na cyfryzację” – nowego programu dotacyjnego, oferującego możliwość pozyskania do 85% dofinansowania na projekty, dotyczące wykorzystania technologii cyfrowych, które służą wdrażaniu innowacji procesowej lub nowego produktu na rynek.

Nabór wniosków ruszy 20 września i potrwa miesiąc. Maksymalna kwota wartości kosztów kwalifikowanych to 300.000 zł.

Dotację można przeznaczyć na:

  • zakup usług programistycznych lub/i zakup oprogramowania gotowego, w tym w formie licencji (z wyłączeniem standardowego oprogramowania biurowego czy księgowego), w celu opracowania lub wprowadzenia rozwiązania cyfryzacyjnego;
  • zakup środków trwałych, w tym maszyn i urządzeń, sprzętu komputerowego lub/i usług doradczych (w tym branżowych, technologicznych, biznesowych, prawnych) lub/i szkoleniowych w celu wdrożenia rozwiązania cyfryzacyjnego.

W trakcie spotkania przybliżona zostanie także działalność i możliwości wsparcia dla przedsiębiorców w ramach DIH4Future, czyli hubu innowacji cyfrowych, którego celem jest m.in. wzmocnienie kultury innowacji, planowanie zmian, a w rezultacie testowanie i wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu IT w firmach.

O szczegółach projektu, realizowanego przy wsparciu Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii, opowie przedstawiciel PPNT Piotr Nędzewicz, Koordynator DIH4Future.

AGENDA

10:00 – 10:05 Powitanie | Piotr Nędzewicz – Koordynator DIH4Future, PPNT
10:05 – 10:40 Bony na cyfryzację – nowy konkurs PARP dla MŚP, czyli jak zdobyć środki na wdrożenie rozwiązań z zakresu IT w Twojej firmie | Michał Wiśniewski – Ekspert PARP
10:40 – 10:55 Wsparcie DIH4Future w procesie transformacji | Piotr Nędzewicz – Koordynator DIH4Future,
10:55 – 11:10 Sesja Q&A

Polecamy!

 

źródło: ppnt.poznan.pl