Szkolenie „Menadżer reklam na FB i Instagramie – strategia działania”

Tarnowskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości zaprasza przedsiębiorców oraz mieszkańców naszej gminy, którzy planują otwarcie firmy, do wzięcia udziału w praktycznym, bezpłatnym szkoleniu: „Strategia korzystania z menadżera reklam na Facebooku i Instagramie”

Data:  25 maja 2023r.

Czas szkolenia: 9:00 – 15:00:

Miejsce szkolenia: Sala konferencyjna (nr 21) mieszcząca się w budynku C Urzędu Gminy Tarnowo Podgórne, ul. Poznańska 96

Prowadzący: Magdalena Robaszkiewicz, Bartosz Robaszkiewicz  (Consulting Coaching Business)

REJESTRACJA DO 23.05.2023r.

Program szkolenia:

  1. Reklama w mediach społecznościowych – efekty
  2. Facebook Ads a Google Ads
  3. Rodzaje reklam
  4. Konfiguracja konta w Menedżerze reklam
  5. Kojarzenie konta FB, Instagram
  6. Zdobywanie zasięgów
  7. Kampania promocyjna „step by step”
  8. Raporty jak interpretować
  9. Analiza wyników, w tym skuteczności reklam.

Cel szkolenia:

Uczestnicy szkolenia „Strategia korzystania z menedżera reklam na Facebooku i Instagramie” – zyskają praktyczną wiedzę na temat:  jak stworzyć efektywne kreacje, stworzyć proste kampanie reklamowe, zoptymalizować swoje działania na Facebooku i Instagramie. Poznają zasady działania Facebooka, Instagrama. Będą w stanie samodzielnie stworzyć efektywne kreacje, założyć i skonfigurować profil w Menedżerze reklam, stworzyć kampanie reklamowe. Szkolenie jest prowadzone w formie warsztatów, gdzie stawiamy nacisk nie tylko na wykorzystanie i poznanie samych narzędzi, ale w szczególności prezentujemy możliwości wykorzystania ich w praktyce.

 

ZAPROSZENIE