Webinarium 21 września – Gospodarowanie odpadami w przedsiębiorstwie

Wszystkim przedsiębiorcom z sektora MŚP polecamy bezpłatne webinarium pt.: „Circular economy – jak wdrożyć cyrkularny model gospodarowania odpadami w przedsiębiorstwie”, które odbędzie się 21 września br. Organizatorem wydarzenia jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach działań Enterprise Europe Network.

Webinarium poprowadzi dr inż. Agnieszka Sznyk – prezes INNOWO, Instytutu Innowacji i Odpowiedzialnego Rozwoju, ekspert od spraw zrównoważonego rozwoju i rozwoju społeczno-ekonomicznego społeczeństwa. Autorka licznych raportów i artykułów m.in. „Innowacje 2015”, „Opracowanie metodyki i identyfikacja wskaźników gospodarki o obiegu zamkniętym dla gospodarki Polski w ujęciu regionalnym”, „Metodologia dopasowania cyrkularnych modeli biznesowych do priorytetowych sektorów wdrażania gospodarki o obiegu zamkniętym w Polsce”. Inicjatorka i koordynatorka platformy Polish Circular Hotspot.

W programie webinarium:

  • Wprowadzenie do gospodarki obiegu zamkniętego
  • Omówienie strategii GOZ w przedsiębiorstwie
  • Omówienie modeli biznesowych GOZ
  • Hierarchia postepowania z odpadami
  • Koszty i korzyści wprowadzenia GOZ w MŚP
  • Programy i zachęty dla przedsiębiorstw
  • Interesujące przykłady z rynku

Kiedy?

21 września br. godz. 11:30 – 13:00

Jak wziąć udział?

Webinarium jest otwarte i nie wymaga rejestracji. W dniu transmisji uaktywni się player, znajdujący się pod linkiem zamieszczonym poniżej:

Link do spotkania – webinarium ” Circular economy – jak wdrożyć cyrkularny model gospodarowania odpadami w przedsiębiorstwie”

Dlaczego warto wziąć udział?

Gospodarka odpadami to temat, który dotyczy każdego przedsiębiorcy. Jak to zrobić w systemie obiegu zamkniętego, w którym surowce, komponenty i produkty są wykorzystywane wielokrotnie? Jak przedsiębiorcy mogą skorzystać na wprowadzeniu gospodarki obiegu zamkniętego? Odpowiedzi na te i inne pytania otrzymacie biorąc udział w webinarium.

 

źródło: www.enn.org.pl