Webinarium live od PFP – 29 kwietnia

Cyfryzacja postępuje – co musi wiedzieć każda firma, by dobrze działać w czasie pandemii?

Temat ten jest jak najbardziej na czasie. Koronawirus jeszcze mocniej przyspieszył procesy związane z digitalizacją i informatyzacją sektora MŚP. Wiele firm decyduje się na nowoczesne rozwiązania informatyczne po to, by móc usprawnić obieg dokumentów oraz np. wdrażać pracę zdaną czy hybrydową.

Podczas WEBINARU LIVE Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości w gronie ekspertów dyskutować będziemy o Gospodarce 4.0 oraz o tym, na jakim etapie jest cyfryzacja przedsiębiorców w Polsce. Pandemia koronawirusa zmusiła wiele firm do przyspieszenia procesów digitalizacji. Co uznano za priorytet? Eksperci wskazują m.in. poprawę przepływu informacji, możliwość organizowania spotkań online i wideokonferencji czy umożliwienie pracownikom efektywną pracę zdalną.

Poruszymy także kwestie przygotowywania systemów informatycznych „na miarę” oraz tego czy firmy dobrze odnajdują się w systemie pracy, gdy część zadań przeniesiona jest do Internetu lub wykonywana jest automatycznie. Pandemia koronawirusa rzuca przed przedsiębiorcami wiele wyzwań – przejście do Gospodarki 4.0 jest na pewno jednym z nich.

Już w najbliższy czwartek (29.04.2021, o godzinie 11:00) gośćmi Michała Kaczmarka będą:

dr hab. inż. Krzysztof Pietrusewicz, prof. ZUT, Prorektor ds. organizacji i rozwoju uczelni, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny
Ewelina Chudy, Head of the Product Management Team, Asseco Data Systems

Jolanta Durasiewicz, Dyrektor CUP ds. procesów wyspecjalizowanych HR i wsparcia biznesu, IMPEL Business Solution
Jakub Czyżykowski, Partner Zarządzający w firmie Sente

 

Zapraszamy – WEBINAR LIVE odbędzie się jak zawsze w mediach społecznościowych Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

źródło: Polska Fundacja Przedsiębiorczości (materiał nadesłany)