17-19.09 Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE) rozpoczynają się już jutro. W tym roku wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej (stacjonarnie i online). Spędź fantastyczny weekend – 17-19 września! DOFE to największa impreza związana z Funduszami Europejskimi w Polsce, dlatego nie może Cię na niej zabraknąć!

Czym są Dni Otwarte Funduszy Europejskich?

Akcja DOFE to część szerszej kampanii, którą prowadzi Komisja Europejska. Jej nazwa to #EUinmyregion. Właśnie dzięki niej obywatele UE mogą zobaczyć różnorodność projektów realizowanych z pomocą unijnych środków. To jednak nie wszystko! Dni otwarte to okazja do zdobycia wiedzy, a także czas świetnej zabawy! Na stronie internetowej pojawią się liczne atrakcje. Na uczestników czekają np. wirtualne spacery, webinary i warsztaty. Wiele miejsc będzie można odwiedzić stacjonarnie i skorzystać z wyjątkowych ofert. Nie zabraknie również konkursów i fantastycznych nagród!

Gdzie znaleźć atrakcje?
Wystarczy wejść na stronę dniotwarte.eu, w Wydarzenia 2021 i wyszukać interesujący Was dzień, województwo lub ulubioną kategorię. W województwie wielkopolskim odbędzie się wiele ciekawych wydarzeń i każdy znajdzie coś dla siebie. Lista wydarzeń jest tutaj

Polecamy również relacje z DOFE i rozmowy z beneficjentami WRPO 2014+ w najbliższy piątek na antenie Wielkopolskiej Telewizji Kablowej, jak również na naszym kanale WRPO Wielkopolskie.

Przydatne linki:

Link do strony Dni Otwartych Funduszy Europejskich

Lista wydarzeń w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich

Kanał WRPO Wielkopolska

 

źródło: WRPO Wielkopolska