Dotacja na samozatrudnienie dla osób powyżej 30 r.ż. – Webinarium

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koninie 14 września br.  organizuje bezpłatne webinarium pn.  „Dotacja bezzwrotna na samozatrudnienie dla osób od 30 roku życia w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego”. Celem spotkania jest przedstawienie zasad naboru oraz wsparcia finansowego z Poddziałania 6.3.1 „Samozatrudnienie i przedsiębiorczość”. Przedstawiona zostanie również oferta Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.

Webinarium odbędzie się w środę 14 września 2022r., w godzinach od 10:00 do 10:50 na platformie ZOOM.

Do udziału w spotkaniu zachęcamy wszystkich zainteresowanych tematem, w szczególności osoby planujące rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy wysłać zgłoszenie na adres mailowy: konin.fe@wielkopolskie.pl lub skontaktować się telefonicznie pod numerami: 63 240 85 35 oraz 601 346 807. Wszystkie osoby zarejestrowane otrzymają w odpowiedzi link do webinarium.

Wykładowcy:

  • specjalista ds. Funduszy Europejskich z Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Koninie.
  • Hanna Rzepka – kierownik ds. projektów i funduszy, Fundusz Rozwoju i Promocji Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. O wpisie na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

Organizator

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koninie
Zakładowa 4, 62-510 Konin
tel. 63 240 85 35, 63 249 31 02
e-mail: konin.fe@wielkopolskie.pl

Załącznik

Program webinarium (224 KB)

 

źródło: wrpo.wielkopolskie.pl