Konkurs fotograficzny #fundusze UE bliżej Ciebie

Inwestycji realizowanych w Gminie Tarnowo Podgórne przy udziale środków unijnych nie brakuje, dlatego zachęcamy przedsiębiorców i mieszkańców – pasjonatów fotografii, do udziału w konkursie fotograficznym o nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego pn. #funduszeUE bliżej Ciebie!

Wystarczy wybrać unijną inwestycję, zrobić zdjęcia i do 5 listopada 2021 r. zamieścić na dedykowanej stronie internetowej (www.funduszeueblizejciebie.wielkopolskie.pl)  Zgłaszany projekt należy wybrać z wyszukiwarki i przyporządkować do 1 z 5 kategorii: Lider Innowacji, Zielona Wielkopolska, Zurbanizowana Wielkopolska, Portret, Turystyka kulturowa.

Najciekawsze projekty zgłoszone do Konkursu zostaną nagrodzone w  głosowaniu on-line – nagroda publiczności oraz przez Kapitułę Konkursu w głosowaniu tradycyjnym – nagroda specjalna Marszałka Województwa Wielkopolskiego, w każdej z kategorii.

Nagrody rzeczowe przyznawane w konkursie to między innymi: głośnik bezprzewodowy, zegarek typu smartwatch, słuchawki bezprzewodowe, głośnomówiący zestaw telefoniczny, czytnik e-book, kamerka sportowa, aparat fotograficzny do natychmiastowych odbitek, dysk zewnętrzny, power bank itp.

Celem Konkursu jest zaprezentowanie efektów wykorzystania Funduszy Europejskich w Wielkopolsce oraz tzw. dobrych praktyk projektów, które zrealizowano z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 (WRPO 2014+).

Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu – strona dedykowana projektowi.

 

źródło: warp.org.pl