Start-up Poznań 2021

W dniach 11 – 15 października br. odbędzie się wydarzenie #StartupPoznań 2021, tym razem w formule online. Jest to bezpłatna konferencja skierowana głównie do osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę ze startupami. W ramach wydarzenia zaplanowano wystąpienia oraz praktyczne warsztaty. Wydarzenie organizowane jest przez Miasto Poznań przy współpracy z Partnerami.

Podczas wydarzenia uczestnicy dowiedzą się m.in. skąd brać pomysły na biznes i jak je przetestować, jak najlepiej zaprezentować się przed inwestorem, jak prawnie zabezpieczyć swój startup. Organizatorzy zaplanowali także warsztaty dotyczące tematyki budowania zespołów, budowania marki oraz sprzedaży w startupie. Przygotowany program to swoiste A, B, C początkującego startupowca.

Program:

11 października

10.00 – 13.00: „Mam pomysł i co dalej?”, Seweryn Olek i Michał Wujewski, Poznański Park Naukowo – Technologiczny

12 października

14.00 – 17.00: „Atak klonów, czyli co robić i czego unikać w budowaniu zespołów”, Regina May, Duety Szkoleniowe

13 października

10.00 – 11.30: WYKŁAD „Budowanie marki to budowanie lojalności”, Paweł Tkaczyk, MIDEA
12.00 – 16.30: WARSZTATY „Budowanie marki to budowanie lojalności”, Paweł Tkaczyk, MIDEA

14 października

9.00 – 12.00: „Zabezpieczenie startupów – aspekty prawne”, Piotr Meller, Miasto Poznań
14.00 – 17.00: „5 kroków od 0 do 100 klientów. Jak przenieść startup z modelu biznesowego na rynek i pozyskać klientów”, Filip Duszczak, InStream Group

15 października

12.00 – 13.00: „Jak zaprezentować swój pomysł inwestorowi”, Krzysztof Pawlak, SpeedUp Venture Capital Group

Office Hours – Podczas office hours będzie można skonsultować swój pomysł na biznes z przedstawicielami SpeedUp Venture Capital Group, dostać feedback na temat swojego projektu i wskazówki przydatne do dalszego rozwoju firmy, a także porozmawiać o tym jak wygląda współpraca z funduszem venture capital. Pojedyncze spotkanie trwa 30 minut i może odbywać się w języku polskim lub angielskim.

Szczegółowe informacje dotyczące Startup Poznań oraz zapisy

 

źródło: Poznań Biznes Partner