Szkolenie „Ograniczenie sprzedaży alkoholu nieletnim i nietrzeźwym”

W związku z przeprowadzonym w punktach sprzedaży badaniem potencjalnej dostępności alkoholu dla osób niepełnoletnich typu ,,tajemniczy klient”, a także z ważnymi zmianami prawa w zakresie sprzedaży alkoholu Fundacja Centrum Działań Profilaktycznych z Wieliczki wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego serdecznie zapraszają wszystkich właścicieli punktów oraz ich pracowników na szkolenie on-line, w terminie 6.10, godz. 10:00 – 12:00. Po jego zakończeniu każdy z uczestników otrzyma materiały dydaktyczne oraz certyfikat ukończenia szkolenia.

Głównym  celem szkolenia będzie zapoznanie ze skutecznymi sposobami ograniczania dostępności alkoholu osobom niepełnoletnim i nietrzeźwym, a także z najnowszymi zmianami prawnymi w zakresie kontroli punktów sprzedaży napojów alkoholowych. Pozostałe zagadnienia będą obejmować praktyczne wskazówki dotyczące:

  1. oddziaływania alkoholu na organizm człowieka i całe społeczeństwo
  2. spożywanie alkoholu przez osoby niepełnoletnie i bufor ochronny ,,25”
  3. postawy asertywne wobec sprzedaży alkoholu osobom nieletnim i nietrzeźwym
  4. przepisy prawne dotyczące sprzedaży alkoholu i konsekwencje łamania prawa
  5. dobre praktyki sprzedawców z całej Polski

Szkolenie poprowadzi Trener Fundacji Centrum Działań Profilaktycznych. W trakcie szkolenia będzie możliwość zadawania pytań ekspertowi oraz dzielenia się własnymi pomysłami i spostrzeżeniami.

Szkolenie odbywa się na platformie ClickMeeting. Aby dołączyć do szkolenia należy wpisać w przeglądarkę  poniższy link:

 

źródło: tarnowo-podgorne.pl