Wakacyjne kursy językowe z PFP!

Nauka lub odświeżenie wiedzy z języka angielskiego. Kursy językowe dostępne będą w lipcu i sierpniu na platformie szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. Serdecznie polecamy!

Nauka języka angielskiego będzie odbywała się na platformie szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. Szkolenia podzielone będą na dwa moduły – „#office” oraz „#tourism ”. – Celem jest wsparcie pracowników w nauce języka obcego, przy czym zakładamy, że osoby biorące udział w warsztacie będą już znać podstawy, a nasze szkolenie będzie dla nich uzupełnieniem wiedzy i szansą na poszerzenie wiedzy i kompetencji językowych w miejscu pracy. Jest to nasza nowa inicjatywa. Wynika z faktu, że widzimy jak wielkim zainteresowaniem cieszą się szkolenia językowe w Bazie Usług Rozwojowych. Chcemy, by platforma szkoleniowa na bieżąco odpowiadała na potrzeby przedsiębiorców i ich pracowników – mówi Marcin Pawłowski, Prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Pilotaż kursów językowych na platformie szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości będzie mieć miejsce w lipcu i w sierpniu. Kursy języka angielskiego będą odbywać się w trybie sześć szkoleń po półtorej godziny każde. Szczegółowe informacje o lekcjach oraz zapisy na szkolenia odbywają się przez Platformę Szkoleniową PFP.

Link do Platformy Szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości 

– Szkolenia dotyczyć będą używania języka angielskiego w zakresie biurowym, w sektorze turystycznym czy w sytuacjach oficjalnych i biznesowych. Jeżeli projekt spodoba się przedsiębiorcom i będzie cieszyć się zainteresowaniem pracowników to będziemy go kontynuować jesienią. Zachęcamy do zagłębiania wiedzy i poszerzania swoich kompetencji językowych, ale i do „odkurzania” swojego języka angielskiego, gdy na przykład wiele lat się nim nie posługiwaliśmy – mówi Marcin Pawłowski, Prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Każda osoba, która ukończy 5 z 6 kursów będzie miała możliwość podejścia do dodatkowego testu sprawdzającego umiejętność nabytej wiedzy oraz otrzymania certyfikatu.

W wakacje na platformie szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości zostaną przeprowadzone szkolenia, które cieszyły się największą popularnością w ostatnim półroczu. Z każdym dniem sukcesywnie są dodawane kolejne tematy.

Zachęcamy do poszerzania oraz utrwalania swojej wiedzy.

 

źródło: Polska Fundacja Przedsiębiorczości (www.pfp.com.pl)