Kontakt

Biuro Konferencji

Urząd Gminy Tarnowo Podgórne

ul. Poznańska 115, 62-080 Tarnowo Podgórne

e-mail: konferencja@tarnowo-podgorne.pl

Informacji na temat konferencji udziela p. Dagmara Orlik, tel. 61 8959 242

 

Poniżej udostępniamy Państwu informacje dot. przetwarzania danych osobowych uczestników ogólnopolskiej konferencji „Odkodowany biznes, odkodowany samorząd”.

KLAUZULA INFORMACYJNA

Szanowna Pani, Szanowny Panie

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych określane jako „RODO”.

W związku z tym, zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 tego Rozporządzenia, chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

Jak się z nami skontaktować, żeby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych?

Napisz do naszego inspektora ochrony danych : iod@tarnowo-podgorne.pl

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym: strony internetowej, serwisu (Facebook), oferty konferencyjnej, a także innych funkcjonalności w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie internetowej.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych jest Gmina Tarnowo Podgórne reprezentowana przez Wójta, z siedzibą w Tarnowie Podgórnym, ul. Poznańska 115, 62-080 Tarnowo Podgórne.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane, na podstawie Twojej zgody, aby:

  • dopasować treści strony i jej tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich potrzeb,
  • zapewnić Ci możliwość dostępu do bieżących informacji dot. organizowanej przez Gminę Tarnowo Podgórne corocznej, Ogólnopolskiej Konferencji „Odkodowany Biznes Odkodowany Samorząd” którą organizujemy z myślą o Tobie, w ramach której możesz skorzystać z: wykładów i warsztatów,
  • dokonywać badań i analiz, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,
  • Obsługujemy Twoje prośby, pytania i zgłoszenia przekazywane w szczególności poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie internetowej oraz mailowo i telefonicznie.

Na podstawie i tylko o ile udzielisz na to zgodę, przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu.

  • zapisywania danych w plikach cookies oraz gromadzenia danych na stronach www

Komu możemy przekazać dane?

Odbiorcą Twoich danych osobowych będą osoby upoważnione przez Administratora Twoich danych osobowych do przetwarzania danych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych, oraz podmioty przetwarzające je na zlecenie Administratora, np. zewnętrzne firmy szkoleniowe, podwykonawcy wspierający nasze usługi względem Ciebie oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa– oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych lub zgłosić sprzeciw, posiadasz także prawo do przeniesienia swoich danych.

Czy musisz podać nam swoje dane osobowe?

Podanie przez Ciebie swoich danych osobowych jest dobrowolne, jednak stanowi warunek niezbędny w celu uczestnictwa w Konferencji. Danymi niezbędnymi, warunkującymi możliwość korzystania z naszych usług są: imię, nazwisko, adres mailowy oraz telefon kontaktowy, nazwa firmy lub instytucji, stanowisko, NIP. Podanie wszystkich innych danych jest dobrowolne i nie stanowi warunku niezbędnego dla uczestnictwa w Konferencji.

Czy przekazujemy Twoje dane do państw spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego?

Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.

Czy przetwarzamy Twoje dane osobowe automatycznie (w tym poprzez profilowanie) w sposób wpływający na Twoje prawa?

Twoje dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

W jakich sytuacjach możesz się sprzeciwić wobec przetwarzania Twoich danych?

Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.

Jak długo przechowujemy Twoje dane osobowe?

Twoje dane osobowe przechowywane będą przez cały okres prowadzenia rekrutacji w ramach organizowanej przez Gminę Tarnowo Podgórne corocznej, Ogólnopolskiej Konferencji „Odkodowany Biznes Odkodowany Samorząd” a w jej ramach: wykładów i warsztatów, oraz do celów archiwalnych zgodnie z obowiązującym Jednolitym Rzeczowym Wykazem Akt.