Prelegenci

Konferencja „Odkodowany Biznes. Odkodowany Samorząd” 31 marca 2022r.

 

WYKŁAD OTWARCIA

Profesor Leszek Balcerowicz

Ekonomista, b. prezes Narodowego Banku Polskiego; wicepremier i minister finansów w pierwszym niekomunistycznym rządzie Polski po II wojnie światowej; profesor Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie; doktor honoris causa kilkunastu uczelni krajowych i zagranicznych; wyróżniany prestiżowymi nagrodami i odznaczeniami polskimi i międzynarodowymi, w tym Orderem Orła Białego.

 

WYSTĄPIENIE

Doktor Sławomir Dudek

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Szkoły Głównej Handlowej, gdzie obronił pracę doktorską. W 2020 r. powołany w skład Rady Gospodarczej – Zespołu Doradców ds. Gospodarczych przy Marszałku Senatu RP. Od 2020 r. członek władz Towarzystwa Ekonomistów Polskich. Współpracuje z Instytutem Odpowiedzialnych Finansów. W latach 2020-2021 Główny Ekonomista Pracodawców RP, członek Zespołu ds. polityki gospodarczej i rynku pracy oraz Zespołu ds. budżetu, wynagrodzeń i świadczeń socjalnych w Radzie Dialogu Społecznego, koordynator Centrum Monitoringu Sytuacji Gospodarczej przy Radzie Przedsiębiorczości. Zasiadał w radach nadzorczych Narodowego Funduszu Zdrowia, Bankowego Funduszu Gwarancyjnego, Aplikacji Krytycznych.

 

PANEL DYSKUSYJNY ” NARZĘDZIA WSPARCIA DLA INWESTORA I PRZEDSIĘBIORCY W SAMORZĄDZIE W OKRESIE WYCHODZENIA Z PANDEMII”

Tomasz Telesiński

Od 2015 roku dyrektor biura Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Wielkopolski, dyrektor Centrum Obsługi Inwestora, certyfikowany konsultant Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu od 2003 roku. Zaangażowany w realizację kilkudziesięciu projektów inwestycyjnych rocznie. Trener i doradca JST w obszarze obsługi inwestora i tworzenia oferty inwestycyjnej. Współautor raportów i opracowań na temat praktyki obsługi inwestora w Województwie Wielkopolskim, członek jury w kilku edycjach Konkursu „Grunt na medal”.

Anna Łohunko

Od 2007 roku specjalistka w Stowarzyszeniu Gmin i Powiatów Wielkopolski oraz certyfikowana przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu konsultantka Centrum Obsługi Inwestora. Trenerka i doradczyni samorządów w zakresie tworzenia oferty inwestycyjnej oraz obsługi inwestorów. Zaangażowana w realizację kilkudziesięciu projektów inwestycyjnych rocznie. Współautorka „Poradnika dla Inwestora” oraz regionalnej bazy ofert inwestycyjnych, członkini jury w Konkursie „Grunt na medal”.  

 

PANEL DYSKUSYJNY „SKUTECZNE METODY KOMUNIKACJI I PROMOCJI W PANDEMII – NOWA RZECZYWISTOŚĆ I NOWE ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU I SAMORZĄDÓW”

Michał Lisiecki

Przedsiębiorca i storyteller biznesowy. Aktywnie śledzi i wdraża nowe trendy dotyczące pracy w sprzedaży – od motywowania zespołów handlowych i budowania inspirujących historii, wspierających przekonywanie klientów, aż do zastosowań reguł wpływu społecznego w codziennej pracy i rozwoju osobistym handlowców. Autor bloga artofsale.com.pl oraz artykułów i audycji poświęconych sprzedaży, storytellingowi i etycznemu wpływaniu na zachowania klientów.